برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

ادفلیکس نیازمندی های آنلاین شمال

امروز، شاهراه تبلیغات در ایران، اینترنت است و هر کسب و کار جدی برای بقا و گسترش خود، باید در این مسیر قدم گذارد. کمپین‌های تبلیغات اینترنتی، برنامه‌ریزی هوشمندانه برای حضور در این عرصه است تا با کمترین هزینه، بتوانید بیشترین بازدهی را به دست آورید.
زمانی که کسب و کارها با چالش‌های بازاریابی خود به سراغ ما می‌آیند، ما پنجره‌ای از آینده را برای ایشان گشوده و آن‌ها را با پتانسیل‌های دنیای اینترنت در زمینه تبلیغات و برندینگ آشنا می‌سازیم، آن‌گاه است که بسیاری از تعاریف در ذهن مشتریان ما بازتعریف شده و مسیر‌های نوینی برای توسعه کسب و کارشان در پیش دیدگانشان نمایان می‌گردد.
ادفلیکس بستر مجازی فعالیت کسب و کار و مشاغل است . شما با فعالیت در ادفلیکس ، اطلاعات تجاری خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و امکان دسترسی به مشتری را از طریق جستجو های منطقه ای و همچنین موتور های جستجو فراهم میکنید
ما یک بستر سئو شده را برای کاربران تجاری فراهم کرده ایم تا فارغ از دغدغه های تکنیکال اقدام به تولید محتوا تجاری کنند و با در اختیار داشتن پلن رایگان کسب و کار خود را ثبت کنند و برای حضور در رقابت های صنفی و برخورداری از فرصت های بیشتر ، از پلن های تجاری استفاده کنند .
در ادفلیکس کلیه شهر های شمالی ایران تحت پوشش قرار گرفته اند و هر واحد صنفی میتواند در جستجو های منطقه ای به آسانی در دسترس کاربران قرار گیرد .
• تلاش میکنیم بهترین تجربه کاربری را برای کاربران خود فراهم کنیم .
در ادفلیکس تاکید بر محتوای با کیفیت و سئو است و در کنار کاربران هستیم تا با خلق آگهی های قوی و تصویر سازی تاثیر گذار بازار کار خود را توسعه دهند .
ادفلیکس یک فضای یک سویه نیست و در کنار کاربران هستیم تا با به آنها در اتخاذ استراتژی سئو و بکار گیری روش های مناسب تولید محتوا یاری برسانیم .

بخرید

با استفاده از جستجوگر کالای خود را پیدا کنید و پیشنهاد قیمت بدهید

بفروشید

در عرض چند دقیقه ثبت نام کنید و کالا و خدمات خود را آگهی کنید و منتظر تماس ها باشید !

مزایده یا معاوضه

شما میتوانید کالاهای خود را به مزایده بگذارید یا پیشنهاد معاوضه بدهید !

0

نیازمندی های گلستان

0

نیازمندی های مازندران

0

نیازمندی های گیلان

انتخاب پکیج حرفه ای

پکیج های حرفه ای نرخ بازدید آگهی شما را افزایش میدهند

sale image
فروش

پلان پایه آگهی

60,000تومان70,000تومان
  • اعتبار: 90 روز
  • آگهی رایگان: 3
  • آگهی های ویژه: 1
  • آگهی در بالا: 2
انتخاب پلان
sale image
فروش
sale image
فروش

پلان حرفه ای آگهی

200,000تومان230,000تومان
  • اعتبار: 365 روز
  • آگهی رایگان: 5
  • آگهی های ویژه: 3
  • آگهی در بالا: 4
انتخاب پلان
بالا