ساخت درب پارکینگ سکشنال در رشت

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : 2019-08-15
گارانتي : بله
موقعیت : تهران آزادگان غرب به شرق، رجایی جنوب، بلوار ۱۳ آبان، بازار آهن مکان، فاز 6 مرکزی پلاک 1593 و 1594 تلفن : ۰۲۱۵۵۴۴۹۰۹۳ – ۰۲۱۵۵۴۴۹۰۸۷ – ۰۲۱۵۵۴۴۵۳۹۴ 09123083511

ساخت درب پارکینگ سکشنال در رشت

ما می دانیم که درب گاراژ تجاری شما می تواند سر و صدای زیادی ایجاد کند !

به همین دلیل است که ما درهای تجاری با کیفیت و سختی مناسب برای مقاومت در برابر سایش روزانه و شیک نگه داشتن ساختمان شما ایجاد می کنیم.

آبتین در دارای انتخاب کاملی از درهای رو به بالا تجاری و صنعتی و درب سکشنال آزمایش شده از نظر عملکرد و ایمنی ، از جمله درب های گاراژ فلزی است.

  • ما انواع مختلفی از سبک ها را برای پاسخگویی به نیازهای شغلی شما تولید می کنیم ، از درهای عایق کاری شده و عایق بندی شده برای کاربردهای داخلی و خارجی گرفته تا درب های با کارایی بالا ، مقطع فولادی و درب سکشنال .

درب های گاراژ کاملاً راحت هستند ، حداکثر امنیت را ارائه می دهند و امکان استفاده بهینه از فضا را فراهم می کنند. آنها از عناصر جداگانه ای تشکیل شده اند که به اصطلاح بخش هایی هستند که به وسیله لولا متصل می شوند و این امر باعث می شود که بتوانید درب را به سمت بالا یا پایین بصورت عمودی بچرخانید و به راحتی آن را در زیر سقف بکشید بدون اینکه به بیرون در جلوی گاراژ بچرخد و بدین ترتیب فضای خود را بگیرد. .

بنابراین فضای اضافی را در مقابل گاراژ به دست می آورید ، که می توانید مثلاً یک ماشین دوم را پارک کنید و گاراژهایی که در نزدیکی جاده ها یا پیاده روها واقع شده اند ، عابر پیاده را در معرض خطر قرار نمی دهند و ترافیک همچنان جریان دارد. درب های گاراژ با اپراتورهای برقی همیشه ارتفاع کامل گذرگاه را روشن می کنند – که برای وسایل نقلیه بلند  یا وانت ایده آل است.

درب های گاراژ مقطعی از نظر ظاهری چیزی کم ندارند !

 مواد با کیفیت بالا ، پردازش با کیفیت بالا و طیف گسترده ای از لوازم جانبی اضافی به هر گاراژ جلوه خاصی می بخشد – مطابق با معماری خانه و سلیقه شخصی شما .

مشاهده وبسایت : Eledock.com

تماس با ما

آدرس دفتر: آزادگان غرب به شرق، رجایی جنوب، بلوار ۱۳ آبان، بازار آهن مکان، فاز ۶ مرکزی پلاک ۱۵۹۳ و ۱۵۹۴

تلفن : ۰۲۱۵۵۴۴۹۰۹۳ – ۰۲۱۵۵۴۴۹۰۸۷ – ۰۲۱۵۵۴۴۵۳۹۴

۰۹۱۲۳۰۸۳۵۱۱


توجه: آگهی را با دقت مطالعه کنید و از کالا و خدمات مطلوب خود مطمئن شوید

ویدئو

نظر بنویسید
نکات امنیتی
  1. برای معامله در یک محیط امن قرار بگذارید
  2. در حمل پول و داد و ستد دقت کنید
  3. پیشنهاد ها را ارزیابی کنید 
  4. قوانین و ضوابط

آگهی های ویژه

آگهی های جدید

جستجو
بالا