طراحی و ساخت درب سرعتی پی وی سی PVC در مازندران

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : 2019-08-14
وضعیت : بدون استفاده
گارانتي : بله
موقعیت : تهران - آزادگان غرب به شرق، رجایی جنوب، بلوار ۱۳ آبان، بازار آهن مکان، فاز 6 مرکزی پلاک 1593 و 1594

طراحی و ساخت درب سرعتی پی وی سی PVC در مازندران

درهای پر سرعت آبتین در ، نتیجه سرمایه گذاری عمده در تحقیق و توسعه بوده و بالاترین کیفیت را برای نصب درب های پر سرعت صنعتی تضمین می کند.

  •  این درهای صنعتی برای حمل و نقل سریع و مداوم ایده آل هستند. به لطف انواع مدل ها و سفارشی سازی های موجود برای درب های پر سرعت Abtindoor ، این درب ها راه حل مناسبی برای هر صنعتی هستند.

درب های اتوماتیک Abtindoor برای اطمینان از حداکثر کارایی از نظر عملکرد و قابلیت ، اطمینان از عبور سریع و ایمن افراد و تجهیزات حمل و نقل ،طراحی شده است .

  • درب سریع السیر صنعتی Abtindoor با امنیت کامل در واحد تحقیق و توسعه شرکت زیبا اتوماسیون مشکات طراحی شده است. طراحی مناسب این محصول ، از لبه های خطرناک یا میله های سفت و سخت جلوگیری می کند.

هیچ قسمت خطرناک در حرکت برای ایمنی کامل برای کارگران نیست. پرده درب منعطف ، سبک که به آرامی قالب خود را نیز ایجاد می کند

درهای درب سرعتی پی وی سی آبتین در ، به سرعت به رعد و برق ، باز و ترافیک بسیار تند و سریع در جایی که سرعت به بهره وری و کارآیی شما کمک می کند افزایش می یابد.

آبتین در در زمینه درب های اتوماتیک ، دارای محصولات خاص و تجربیات بیشماری در زمینه پاسخگویی به نیازهای خاص مانند فریزر ، اتاق شفاف ، نیازهای صنایعی از جمله مواد غذایی ، دارویی ، بهداشتی ، اتومبیل ، فناوری پیشرفته ، کشاورزی ، ضایعات ، فولاد ، فروشگاه های خرده فروشی و دپارتمان و … است.

ما همچنین می توانیم لوازم یدکی برای درب های پر سرعت مانند پرده PVC ، مسیر راهنما ، دنده آلومینیومی ، مهر و موم ، موتور و غیره تهیه کنیم

بازدید وبسایت : Eledock.com

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

آدرس دفتر: آزادگان غرب به شرق، رجایی جنوب، بلوار ۱۳ آبان، بازار آهن مکان، فاز ۶ مرکزی پلاک ۱۵۹۳ و ۱۵۹۴

تلفن : ۰۲۱۵۵۴۴۹۰۹۳ – ۰۲۱۵۵۴۴۹۰۸۷ – ۰۲۱۵۵۴۴۵۳۹۴

۰۹۱۲۳۰۸۳۵۱۱


توجه: آگهی را با دقت مطالعه کنید و از کالا و خدمات مطلوب خود مطمئن شوید

ویدئو

نظر بنویسید
نکات امنیتی
  1. برای معامله در یک محیط امن قرار بگذارید
  2. در حمل پول و داد و ستد دقت کنید
  3. پیشنهاد ها را ارزیابی کنید 
  4. قوانین و ضوابط

آگهی های ویژه

آگهی های جدید

جستجو
بالا